Skup sprzętu elektronicznego

Czy zastanawiałeś się kiedyś, co dzieje się ze zużytą elektroniką? Ago Recykling oferuje profesjonalne usługi skupu sprzętu elektronicznego z Warszawy i okolic. Zapewniamy ekologiczne i odpowiedzialne pozbywanie się niepotrzebnych urządzeń. Nasza działalność opiera się na współpracy z firmami, instytucjami oraz osobami prywatnymi, które chcą w sposób ekologiczny i odpowiedzialny pozbyć się niepotrzebnego sprzętu.

 

Recykling zużytej elektroniki

Recykling komputerów i innego sprzętu to proces, który pozwala na odzyskanie cennych surowców oraz ograniczenie ilości odpadów. Dbamy o to, aby ten proces był przeprowadzany zgodnie z najwyższymi standardami ekologicznymi. Po odbiorze zużytej elektroniki następuje demontaż urządzeń oraz segregacja poszczególnych komponentów. Odzyskane surowce są przekazywane do dalszego przetwarzania i wykorzystywane w produkcji nowych urządzeń.

 

Usługę odbioru zużytego sprzętu elektronicznego kierujemy do firm i instytucji, szkół, banków oraz serwisów.

Zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny, w tym sprzęt AGD czy RTV możecie Państwo dostarczać do naszego punku zbiórki albo zamówić odbiór ze wskazanego adresu.

Niszczenie dysków twardych i innych nośników informacji odbywa się w naszej firmie profesjonalnie, sposobem...

Punkt odbioru elektroodpadów Agrorecykling mieści się w Warszawie. Działamy głównie na terenie województwa mazowieckiego.