Odbiór zużytego sprzętu RTV – Warszawa i okolice

Odbiór sprzętu RTV to sposób na zmniejszenie liczby odpadów. Niestety ze żutych monitorów czy serwerów wydobywa się wiele szkodliwych związków. Najważniejsze z nich to ołów, brom, kadm i azbest. Te substancje wywierają negatywne działanie na glebę, jakość powietrza oraz zdrowie i życie człowieka. Jeżeli zarządzasz instytucją lub firmą dysponującą niesprawnym lub nieużywanym sprzętem RTV, nie zwlekaj i umów termin odbioru.

Odbiór zużytego sprzętu komputerowego i nie tylko

Postęp technologiczny oraz programowanie sprzętu elektronicznego „na awarię” sprawiają, że ilość zużytego sprzętu elektronicznego stale wzrasta, a wraz z nim liczba odpadów. Niestety wiele osób nie ma pojęcia, że umieszczając zużyty komputer czy telewizor w koszu, przyczyniają się do zatrucia wód gruntownych i gleby. Skorzystanie z usług odbioru zużytego sprzętu komputerowego, telewizorów i monitorów to sposób na wygodne (i legalne!) pozbycie się niechcianych sprzętów. Dzięki temu będziesz mieć pewność, że odpady Twojej firmy nie przyczynią się do degradacji i zniszczenia środowiska naturalnego w Polsce. Oprócz usług odbioru sprzętu RTV, zajmujemy się również odbiorem zużytego sprzętu AGD oraz niszczeniem dysków – dzięki temu wszystkie usługi zlecisz jednej firmie.

Nie zwlekaj i umów termin odbioru

Jeżeli interesuje Ciebie odbiór zużytego sprzętu elektronicznego z firmy lub biura, zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Nasi fachowcy przyjadą po sprzęt, samodzielnie go zapakują i przewiozą do zakładu przetwórczego. Otrzymasz od nas kartę odbioru odpadów, więc nie będziesz musiał martwić się kwestią prawną. Więcej informacji chętnie udzieli nasz konsultant. Zapraszamy do kontaktu.

Sprzęty RTV, czyli elektronika użytkowa

Sprzęt RTV odbieramy z firm naszych klientów na ich życzenie. Przy jednym transporcie najczęściej zabieramy ze sobą kilka różnych urządzeń. RTV to skrót od słów radio i telewizja. Jest to elektronika użytkowa, w której skład wchodzą nie tylko takie odbiorniki, ale również telefony komórkowe, zasilacze, ładowarki, odtwarzacze DVD czy sprzęt stereofoniczny. Są to również komputery, tablety, monitory i wszelkiego rodzaju ekrany, a także zegarki czy elektroniczne zabawki. Co ważne, podczas odbioru sprzęt powinien być kompletny. Nasze działania są kompleksowe, a na co dzień korzystamy z nowoczesnych rozwiązań, rozwiniętych technologicznie, dzięki czemu możemy zapewnić naszym klientom szybki odbiór, a także pewną utylizację, również ze zniszczeniem wrażliwych danych.

Przygotuj sprzęt RTV do odbioru

W przypadku sprzętu RTV nie istnieje konieczność skomplikowanego przygotowywania urządzeń do odbioru. Poszczególne produkty muszą być odłączone od prądu, kabel może być zwinięty, co ułatwi transport. Każda osoba powinna pamiętać o tym, że elektroodpady to źródło cennych surowców. Można je ponownie wykorzystać, co pozwala na oszczędność naturalnych zasobów naszej planety. Każdy może się włączyć w ochronę środowiska, wystarczy, że będzie przestrzegał prawa i skorzysta z profesjonalnej utylizacja, jaka jest oferowana przez naszą firmę.