Ago Recykling z Warszawy

Ago Recykling świadczy usługi z zakresu utylizacji elektroniki od 2006 roku. W ciągu kilkunastu lat działalności udało nam się zdobyć zaufanie tysięcy klientów. Wyróżniają nas: rzetelność, profesjonalizm oraz szybkie terminy realizacji zgłoszeń. Stawiamy na ciągły rozwój, a jego podstawą jest posiadanie decyzji związanej z gospodarką odpadami ważnej do 2024 roku. Ago Recykling jest firmą wpisaną do rejestru Głównego Inspektoratu Ochrony Środowiska(nr wpisu E0012471Z) oraz umieszczoną we wpisie do działalności gospodarki regulowanej m.st. Warszawy. Dzięki temu Klienci, którzy przekazują nam elektrośmieci, mają pewność, że wszystko przebiega zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa.

 

Nasze usługi

utylizacja elektrośmieci

Naszym głównym zadaniem jest odbiór oraz utylizacja sprzętu elektrycznego, komputerowego. Przyjmujemy zużyty sprzęt AGD i RTV oraz zajmujemy się jego recyklingiem. Zakres naszych działań z zakresu utylizacji komputerów obejmuje m. in. niszczenie dysków twardych. Wieloletnie doświadczenie, odpowiednie zaplecze techniczne i świadomość ekologiczna, gwarantują że utylizacja elektroniki w naszej firmie odbywa się w sposób zgodny z prawem i naszymi sumieniami.

 

recykling sprzętów

W zakresie naszej działalności mieści się odbiór elektrośmieci z Warszawy i pozostałej części województwa mazowieckiego. Przyjmujemy też zgłoszenia z innych regionów – jeśli dotyczą one odbioru dużej ilości zużytego sprzętu elektronicznego lub komputerowego. Świadczymy usługi na rzecz osób prywatnych, jak i przedsiębiorstw wytwarzających odpady elektroniczne.

Dzięki naszym usługom z zakresu odbioru i recyklingu zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego:

  • możesz pozbyć się odpadów elektronicznych, które zalegały w Twoim domu czy firmie,
  • działasz na rzecz ochrony środowiska,
  • dajesz „drugie życie” odpadom.

 


Jest nam niezmiernie miło, że grono naszych klientów stale rośnie.

Zapraszamy do współpracy Klientów w Warszawy i województwa mazowieckiego!